KURUMSAL HABERLER

Süleyman Çetinsaya, Gurur Tablosunda 18.Sıraya Yükseldi

Nisan 2012

Son sekiz yıldır vergi rekortmenleri listesinde ilk yüz isim içerisinde yer alan Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya,gurur tablosunda bu yıl 18. sırada yer aldı.
Türkiye`nin 2011 vergi rekortmenleri listesi açıklandı. 2011 yılı vergilendirme döneminde, Avrupa Konutları markasıyla inşaat sektöründe büyük başarı elde eden Artaş İnşaat`ın Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya Türkiye genelinde 18. sırada yer aldı.
Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya: "Vergi rekortmenleri listesinde yer almak çok anlamlı". İnşaat sektöründe erken teslimat geleneği ile bilinen ve gerçekleştirdiği birçok proje ile satış rekoru kıran Süleyman Çetinsaya, ülke kalkınması ve ekonomik büyümede verginin önemine dikkat çekerek, "Ekonomimiz için lokomotif sektörleri arasında yer alan inşaat sektöründe yer alan firmamızın faaliyetleri sayesinde vergi rekortmenleri listesinde yer almış olmaktan büyük gurur duymaktayız. Vergi vermek en önemli vatandaşlık görevlerimizdendir. Ödediğimiz vergiler sayesinde, yaşam standartlarımız yükselecek, ülke ekonomimiz güçlenecektir. Vergi rekortmenleri listesinde yer almak anlamı bu açıdan benim için çok büyüktür. Ülkeme katkıda bulunduğum için mutluyum" dedi.