KURUMSAL HABERLER

Gayrimenkul Sektörü GYODER ISTANBUL REstate Zirvesinde Buluştu

Mayıs 2012

Avrupa KONUTLARI sponsorluğu ile 12. Gayrimenkul Zirvesi ve İSTANBUL Restate Gayrimenkul fuarı; Haliç Hasköy iplik fabrikasında Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Erdoğan BAYRAKTAR ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir TOPBAŞ katılımları ile gerçekleşti.
Gayrimenkul sektörünün ulusal ve uluslararası en önemli oyuncuları, İstanbul`da düzenlenen 12. Gayrimenkul Zirvesi ve İSTANBUL Restate Gayrimenkul Fuarı`nda buluştu. GYODER tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı himayelerinde, 10-11 Mayıs`ta düzenlenen Zirve ve Fuar, iki gün süre ile gayrimenkulün nabzını tuttu.
Yaşanan önemli gelişmelere paralel olarak bu yvl farklı bir konsept ve özel bir mekanda düzenlenen 12. Gayrimenkul Zirvesi ve İSTANBUL Restate Gayrimenkul Fuarı, 10 Mayıs Perşembe sabahı gerçekleştirilen törenle başladı. "Değişim, Dönüşüm; Devamlılık" teması ile Hasköy İplik Fabrikası`nda gerçekleştirilen Zirve ve Fuar, iki gün süre ile gayrimenkulün ulusal ve uluslararası buluşma noktası oldu.
"Türkiye`nin Gayrimenkul Platformu" GYODER (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği) tarafından düzenlenen Zirve ve Fuar`a, iki gün boyunca 20`ye yakın ülkeden, çok sayıda katılımcının ilgi gösterdi. Yerli ve yabancı birbirinden önemli konuşmacıların yer aldığı Zirve`de, çeşitli başlıklar altında düzenlenen 7 oturumla gayrimenkul sektörü tüm açılardan ele alındı.
12. Gayrimenkul Zirvesi ve İSTANBUL Restate Gayrimenkul Fuarı, GYODER Başkanı Işık Gökkaya, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş ile T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar`ın konuşmalarıyla açıldı.