KURUMSAL HABERLER

Avrupa Konutları

Ekim 2012

Kayseri Büyükşehir Belediyesi`nin öncülüğünde Kayseri Valiliği, belediyeler, sivil toplum kuruluşları, şirketler ve firmaların katılımıyla Ankara Congresium`da "Kadim Kent Kayseri" Günleri düzenlendi.

Açılışını Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün gerçekleştirdiği fuara siyaset dünyasından çok sayıda isim de katıldı. Cumhurbaşkanı Gül yaptığı konuşmada, "Ticaret olarak temayüz etmiş, vasıfları hep gelişmiş, daha sonra sanayi ile kendisini ispatlamış, sonra eğitimde çok büyük hamleler yapmış, bugün 4 üniversitesi olan büyük bir şehir. Şimdi de turizm ile çok büyük bir hamle yapıyor. Bütün bunlar bizi gururlandırıyor. Bir Anadolu şehrinde bu vasıfları, bu gelişmeleri görmek şüphesiz ki bir Kayserili olarak beni ayrıca çok mutlu ediyor, çok gururlandırıyor" dedi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi Projesi, Kadim Kent Kayseri Günleri`nin en çok ilgi çeken standlarının başında geldi. Avrupa Konutları standı da fuarda yerini aldı. Avrupa Konutları`nın tüm projeleri katılımcılar tarafından ilgiyle incelendi.
  • Avrupa Konutları