KURUMSAL HABERLER

Süleyman Çetinsaya'ya 4. Hayırseverler Zirvesi'nde Ödül

Kasım 2013

Hayırseverliği ile bilinen ve bu alanda Türkiye`ye örnek, daha önce 3 zirve gerçekleştiren Kayseri, geleneği yine bozmadı ve zirvenin dördüncüsünü gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Erciyes`te düzenlenen 4. Hayırseverler Zirvesi’ne, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Vali Orhan Düzgün, Danıştay Başsavcısı Mevlüt Çetinkaya, milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, kamu kurum ve kuruluşların yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı. Zirve, Türkiye`nin değişik bölgelerinde yaşayan hayırseverleri buluşturdu.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız yaptığı konuşmada, Kayseri`nin imarında emeği geçen bütün hayırseverleri minnetle, şükranla andığını belirterek ailelerine de hayır işlerine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Zirvede ödül verilen hayırseverler arasında; organizasyona eşi Nurcan Çetinsaya ile katılan Süleyman Çetinsaya da yer aldı. Kayseri’de eğitim ve sağlık alanlarında pek çok sosyal sorumluluk projesine imza atan Çetinsaya, ödülünü Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’nin elinden aldı.
  • Süleyman Çetinsaya'ya 4. Hayırseverler Zirvesi'nde Ödül
  • Süleyman Çetinsaya'ya 4. Hayırseverler Zirvesi'nde Ödül